SUITE

Hapësira e dhomës: 45 m²
1 krevat dopio ekstra large dhe 2 sofa
Suitë me hapësirë të bollshme me ajër të kondicionuar e cila ka gjithashtu edhe një zonë living të ndarë. Gjithashtu ka TV satelitor me ekran të sheshtë, minibar si një tualet të pajisur si më poshtë.

Në tualetin tuaj personal ju do të gjeni: tharëse flokësh, pershqir, shampo dhe sapun, shapka, kabinë dushi, bide.

Facilititet e dhomës:

Kasafortë

Kondicioner

Minibar

Flat TV

Varëse Rrobash

Parkim Falas