DHOME TEKE

Hapësira e dhomës: 35 m²
Dhomat janë elegante, me ajër të kondicionuar, TV satelitor me ekran të sheshtë, minibar si dhe me një tualet të pajisur si më poshtë.

Në tualetin tuaj personal ju do të gjeni: tharëse flokësh, pershqir, shampo dhe sapun, shapka, kabinë dushi, bide.

Facilititet e dhomës:

Kasafortë

Kondicioner

Minibar

Flat TV

Varëse Rrobash

Parkim Falas