MIRESEVINI NE BARIN TONE

Bar & Bar & Restoranti janë pjesë e facilitetve të ofruara në Hotel Partner! Ju mirëpresim në restorantin tonë ku mund të shijoni pjatat e shijshme, duke ju ofruar gjithashtu zgjedhjen më të mirë për të konsumuar një kafe me familjen, miqtë dhe kolegët tuaj, në një ambient të qetë dhe diskretiv të Barit të Lobit “LOUNGE”.

MBREMJE E KENDSHME NE NJE AMBJENT RELAKSUES
Pa dyshim, ju do të gjeni këtu zgjedhjen më të mirë për darkën tuaj familjare ose fillimin e biznesit. Menuja jonë dhe pjatat e përgatitura me shumë dashuri do të plotësojnë çdo shije tuajën.

RESTAURANTI YNE

Restoranti ynë, që ka një kapacitet akomodimi deri në 100-150 persona, ndodhet në katin e dytë të hotelit. Zakonisht përdoret për dreka dhe darka, për half bordi ose full bord, si dhe për evente sociale, dhe për mysafirë të tjerë të hotelit, duke përfshirë një shërbim la carte kur restoranti paraprakisht është prenotuar për një ngjarje të veçantë.