Shërbim Fantastik

Në hotelin tonë ju nuk do të gjeni vetë dhoma, por gjithashtu edhe një bar dhe restorant ku mund të shijoni ushqimet dhe koktejlet tuaja të preferuara.

Staf Professional

Stafi ynë profesional ju mirëpret dhe ju ndihmon me çdo informacion që ju nevojitet.

Eksperienca më e mirë

Qëllimi ynë kryesor është ta bëjmë klientin të ndihet komfort dhe i relaksuar.

Zbuloni pse jemi nje hotel me 4 yje

Rreth Hotelit

Ofrojmë për ju interiore elegante dhe me ngjyra, WI-FI falas si dhe parkim privat falas. Hotel Partner është vetëm 200 m nga qendra e qytetit, Xhamia Muradie dhe nga deti.

Sallë Conference

Bar & Restorant

Galeri